Слон избяга от зоопарка, за да се поразтъпче

Слон избяга от зоопарка, за да се поразтъпче

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.06.2018 17:12
105
0

Слон избяга от зоологическа градина в Западна Германия и се разходи кротко из град Нойвид, преди да бъде върнат в заграждението си, съобщи ДПА.


Много хора заснеха слона Кения как броди из града и качиха филмчетата в интернет.

Животното обаче успя да измине само 1 километър, преди служител на зоологическата градина да го убеди спокойно да се върне.

Слонът не е причинил никакви затруднения в уличното движение. Няма и пострадали, каза говорител на полицията.

Дарик радио

 

Nothing to see here, just an elephant going out on a little, leisurely walk in a German town ... ???????? pic.twitter.com/Ij8yK7CXDW

— dwnews (@dwnews) June 7, 2018

 

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.