Тази вечер в „Господари на ефира“

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.05.2018 14:44
26
0

На Деня на труда в „Господари на ефира” ще станем свидетели на сблъсък на чужди езици с некоректната фирма-работодател. Ще разберем какво се случва в ефир, когато подходящата технология попадне в неподходящи ръце. Ще чуем още каква е позицията на Министертвото на образованието по случая със студентите без квалификация от ТУ-Варна. После отиваме в Казанлък, където ще проучим как една естакада заплашва живота на пътуващите по околовръстния път. Накрая ни очаква едно специално първомайско издание на „На рояци точка ком“, посветено на днешния празник.

 

Ако сте пропуснали вечерното предаване от 23:00 часа, може да го гледате отново всеки делничен ден от 17:30 ч., в ефира на NOVA.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.