В предаването "На кафе" чупят кола за тонус

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.05.2017 10:48
96
0

На трето място в Гледам и не вярвам на ушите си застава тонизиращото чупене на кола в предаването "На кафе". То е демонстрирано от Ася с асистенция от Гала.

 

Двете успяха на направят щети на колата за едва 200, 300 лева. Гледаме и не вярваме на ударите им.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.