Вие ги хващате, ние ги пускаме: Насилие над животно и работници, които смитат боклук в шахта

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.05.2018 19:41
128
0

Скъпи приятели, тази седмица в класацията ни "Вие ги хващате, ние ги пускаме" ще ви покажем как работници, вместо да събират боклук, го замитат в шахта.

 

 

Друг наш зрител ни изпрати видео с пореден случай на насилие над животно. Призоваваме ви, при такива гледки да се обаждате на телефон 112.

 

Последното видео показва момент от пролетно кастрене на дървета в София. Работниците успяват да свалят един пътен знак, докато режат висока топола.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.