Скъпи приятели, тази седмица в класацията ни "Вие ги хващате, ние ги пускаме" ще ви покажем как работници, вместо да събират боклук, го замитат в шахта.
Друг наш зрител ни изпрати видео с пореден случай на насилие над животно. Призоваваме ви, при такива гледки да се обаждате на телефон 112.
Последното видео показва момент от пролетно кастрене на дървета в София. Работниците успяват да свалят един пътен знак, докато режат висока топола.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!