Владимир Путин свири на пиано по-добре отколкото пали кола?!

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.05.2017 11:38
219
0

Златото в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си е за Владимир Путин.

 

Той свири на пиано по време на Международния икономически форум в Китай.

 

Не може да се отрече, че в свиренето е  по-добър, отколкото в запалването на кола.

 

Гледаме и не вярваме на разностранните му таланти.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.