Мария Игнатова и Румен Угрински отново сядат на столовете на водещите в "Господари на ефира".
Те честитиха на българите Деня на труда, както и вчерашния рожден ден на Зуека. Освен това обясниха кой какви отговорности ще има.
Мария Игнатова и Румен Угрински отново сядат на столовете на водещите в "Господари на ефира".
Те честитиха на българите Деня на труда, както и вчерашния рожден ден на Зуека. Освен това обясниха кой какви отговорности ще има.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!