Водещите Мария Игнатова и Румен Угрински честитят Деня на труда и рождения ден на Зуека

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.05.2017 19:49
69
0

Мария Игнатова и Румен Угрински отново сядат на столовете на водещите в "Господари на ефира".

 

Те честитиха на българите Деня на труда, както и вчерашния рожден ден на Зуека. Освен това обясниха кой какви отговорности ще има.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.