В японската анимация "D.Gray-man" откриваме българско участие. Героите са се озовали в Розовата долина, за да ловят демони.
Българинът в епизода е симпатичен човек, който помага на героите, дори им подарява по една рози.
В японската анимация "D.Gray-man" откриваме българско участие. Героите са се озовали в Розовата долина, за да ловят демони.
Българинът в епизода е симпатичен човек, който помага на героите, дори им подарява по една рози.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!