Жена почина по време на посещение при зъболекар в Благоевград

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.05.2024 8:25
506
0

Жена почина по време на посещение при зъболекар в Благоевград, съобщават от местаната полиция.

На 22 май е получен сигнал от Спешния медицински център в града за 61-годишна жена, която посетила известен кабинет по дентална медицина в града, но така и не го напуснала.

Прокуратурата е уведомена за случая и се води разследване. Не са установени следи от насилие по тялото на жената.

Петгодишно детенце почина в линейка на път за болницата в Благоевград

Това е втори трагичен случай в рамките на няколко дни от благоевградска област... Надяваме се този случай да се разреши по-скоро и да се установи причината за смъртта на жената!

Съболезнования на близките на починалата!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.