Жена потроши патрулки и рани полицаи в Димитровград

Жена потроши патрулки и рани полицаи в Димитровград

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.04.2018 7:47
75
0

28-годишна димитровградчанка е ударила два полицейски автомобила и униформени полицаи и е отказала проба с дрегер.
 

Вчера в 19.40 часа младата жена е шофирала с несъобразена скорост автомобил "Форд Мондео“ по улица „Бригадирска“ в Димитровград. Водачката е ударила спрял на платното полицейски автомобил "Опел", обозначен с надпис „Полиция“ и с включени звукови и светлинни сигнали. След това при маневра на заден ход жената ударила полицай, който е с охлузвания по десния крак и дясната ръка. После блъснала и спрелия зад него друг патрулен автомобил, също обозначен с надпис и включени звукови и светлинни сигнали.
 

 

МЛАДО МОМИЧЕ С ДЖИП УДАРИ 10 ПАРКИРАНИ КОЛИ И ИЗБЯГА (ВИДЕО)



От катастрофата е пострадал и друг служител на реда, който е с комоцио. След преглед двамата полицаи са освободени за домашно лечение. По случая е образувано досъдебно производство.
 

Водачката е отказала да даде проба с техническо средство, но е дала кръвна проба. Задържана до 24 часа.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.