Повелителят на "Златния скункс" Боби Ваклинов успя да издебне програмния директор на Българската национална телевизия – Емил Кошлуков, за да му връчи напълно заслужено статуетката. Поводът за скункса беше показването на неприлични жестове от страна на Кошлуков в ефир, докато обсъждаше със свои гости поредния протест за спасяването на Пирин.
НАКАЗВАТ КОШЛУКОВ ЗАРАДИ СРЕДНИЯ ПРЪСТ В ЕФИР
Кошлуков прие с охота "Златния скункс" и призна, че той е напълно заслужен. Нещо повече, той призна, че е направил грешка с показването на среден пръст. "Дължа извинение на всички зрители. Просто не овлладях емоциите си заради нападението над наши колеги", обясни пред камерата ни Кошлуков.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!