Държавата не може да плати на музиканти, спечелили награди на фестивал

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.12.2015 19:21
171
0

Скъпи приятели, към нас се обърнаха музиканти, които не са си получили паричните награди от първото издание на фестивала "Златната лира на Орфей". Това е факт, въпреки че Национална агенция "Музика" и Министерството на културата са сред организаторите на фестивала. 

 

Дължимите суми са от близо 20 000 лева. Ние от Господарите сме на мнение, че така повече не може и ще следим случая отблизо! 

 

Вижте още от репортажите ни: 

 

ЗАКРИВАТ МЕДИЦИНСКИ СПЕЦИАЛНОСТИ НЕПРАВОМЕРНО 

 

ГОСПОДАРИТЕ В АКЦИЯ СРЕЩУ НЕЗАКОННАТА СЕЧ 

 

МАНИПУЛАТИВЕН ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ ЗА БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.