Господарите посетиха офис на некоректни брокери на имоти

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.12.2015 21:44
141
0

Скъпи приятели, в поредица от репортажи ви разказваме за некоректни брокерски практики при наемането на жилища. Една от некоректните фирми е Алфа Консулт Груп. Наскоро ви показахме как брокери от тази фирма са ощетили двама от своите клиенти.

 

Нашият репортер Влади Василев отиде в офиса на фирмата, за да потърси справедливост. 

 

"Уникална държава и уникални брокери! Хем собственици, хем посредници, хем брокери на самите себе си. Най-добре да плащат наем на себе си и да оставят клиентите на мира", възкливат нашите водещи.

 

Очаквайте съвсем скоро нови случаи на неизчерпаемите брокерски тарикатлъци.

 

Вижте още:

 

ГОСПОДАРИТЕ СЪС СИГНАЛ ЗА НЕКОРЕКТНИ БРОКЕРИ ОТ АЛФА КОНСУЛТ ГРУП

 

БИВШ ФУТБОЛИСТ СЕ ОПЛАКВА ОТ НЕКОРЕКТНИ БРОКЕРИ 

 

МЪТНИ БРОКЕРСКИ СХЕМИ 

 

НЕКОРЕКТНИ БРОКЕРИ НА ИМОТИ 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.