Господарите проверяват и кучешкия приют в Горни Богров

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.02.2016 18:45
156
0

Кучетата оцеляват едва-едва не само в приюта в Сеславци. Направихме проверка по зрителски сигнал и на приюта в Горни Богров, където животинките трябва да издържат на тежки минусови температури, защото всичките им клетки са външни.

 

Очакваме реакцията на Столична община, инспекторати и всички по веригата, които си стоят на топло и си получават заплатите, както и обяснение защо въпреки решението на съда клетките на кучетата не са на закрито.

 

Вижте още:

 

МИЗЕРИЯТА С СЕСЛАВЦИ ЩЕ СЕ ОПРАВИ В ДРУГИЯ ЖИВОТ 

 

ПРЕЧАТ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ ДА ПРОВЕРЯТ КУЧЕШКИЯ ПРИЮТ В СЕСЛАВЦИ 

 

КУЧЕШКИЯТ ПРИЮТ В СЕСЛАВЦИ СЕ ПРЕВРЪЩА В КОНЦЛАГЕР 

 
 
Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.