Господарите в акция срещу незаконната сеч

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.12.2015 15:38
145
0

Проблемът с незаконната сеч става все по-сериозен, скъпи приятели. Именно заради това ние от Господари на ефира направихме съвместна акция срещу незаконната сеч с Изпълнителната агенция по горите и полицията. Натъкнахме се на нарушители в горите край Ботевград, които съзнателно потъпкват законите и имат сериозно вмешателство в обезлесяването, което пък от своя страна изключително много вреди на природата. 

 

Надяваме се държавата да направи така, че липсата на адекватен закон да не доведе до липсата на природа!

 

Вижте още:

 

ГОРСКИ РАЗКРИВА НЕЗАКОННА СЕЧ И ГО УВОЛНЯВАТ

 

УНИЩОЖАВАТ ФИДАНКИ НА ВИТОША 

 

ВАРВАРИ СЕКАТ ВЕКОВНИ ДЪРВЕТА В РИЛА 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.