И Господарите извикаха: "Стига вече толкова!"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
14.12.2015 20:31
109
0

Тези дни речта на един висш съдебен магистрат разбуни духовете у нас. И то не защото каза неща, които не знаем, а защото се осмели да ги изговори на глас от позицията си на председател на Върховния касационен съд.

 

Съгласни сме с всяка една дума на председателя на Върховния касационен съд господин Лозан Панов и адмирираме позицията му! Също така подкрепяме неговия призив затова ще извикаме...

 

"Стига вече толкова!"

 

Ако повече хора в тази толкова компрометирана област се изправят смело срещу беззаконието, лека-полека всичко ще си дойде на мястото. Само тогава държавата ще започне да се разплита от мрежите на задкулисните интереси.

 

Вижте още:

 

СЪДИЯ №1: ОЛИГАРХИЯТА СИ ИМА ДЪРЖАВА 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.