Загуби за стотици милиони! Каца без дъно ли е българската енергетика? (РЕПОРТАЖ)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.09.2020 11:45
376
0

Скъпи приятели, отново отваряме голямата тема за българската енергетика и по-специално за въгледобива.

Има ли той бъдеще? Знае ли държавата какво ще прави хилядите работници след края на концесиите? Търсим отговорите на тези и още въпроси! Гледайте!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.