Скъпи приятели, отново отваряме голямата тема за българската енергетика и по-специално за въгледобива.
Има ли той бъдеще? Знае ли държавата какво ще прави хилядите работници след края на концесиите? Търсим отговорите на тези и още въпроси! Гледайте!
Скъпи приятели, отново отваряме голямата тема за българската енергетика и по-специално за въгледобива.
Има ли той бъдеще? Знае ли държавата какво ще прави хилядите работници след края на концесиите? Търсим отговорите на тези и още въпроси! Гледайте!
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!