18
0

Халфът на "Севиля"- Жоан Жордан успя да се прочуе. Испанецът получи лист с инструкции от треньора на андалусиици – Хорхе Сампаоли.

източник: twitter

Наглед лесната задача, да види какво иска от него наставника и да каже на своите съотборници, се оказа, като квантова физика за Жордан. Той гледа бележката в продължение на над три минути игра и стана ясно, че не разбира какво иска от него Сампаоли.

Ситуацията стана в 65-ата минута на мача "Барселона" – "Севиля" при резултат 1:0 в полза на “каталунците“. И бележката не успя да помогне на гостите в този двубой и до края на срещата резултатът набъбна на 3:0 с голове на Гави и Рафиня.

С победата "Барса" увеличи разликата на върха в Ла Лига на 8 точки пред втория "Реал" Мадрид. "Севиля" продължава да се представя катастрофално този сезон и е на 16-то място с 21 точки, но само на 2 точки от първия отбор в зоната на изпадащите.

“Барселона” разпиля “Реал” Мадрид и спечели Суперкупата (видео)