Заможни жители на Бристол намериха доста нестандартен начин да опазят колите си от птичи изпражнения. Те сложиха шипове на дърветата, в близост до местата където паркират колите си, за да не позволяват на птиците да кацат и цапат автомобилите, пише "Индипендънт".
Тази мярка възмути еколозите в града.

Един от гражданите потвърди, че тези шипове по дърветата са сложени само и единствено да не позволяват на птиците да кацат и да правят бели върху колите. По думите му целта не е да се нараняват птици, а просто те да не кацат на дървета в бизост до коли.
Еколозите обаче са категорични, че това е неприемливо и ще отнесат случая в съда.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!