Бой между фенове на Манчестър Сити Ливърпул (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.04.2018 10:23
105
0

Привърженик на Ливърпул бе набит от фенове на Манчестър Сити на трибуните на "Етихад" по време на реванша между двата отбора в Шампионска лига.

 

Ливърпул спечели с 2:1 и се класира за полуфиналите в Шампионска лига с общ резултат 5:1. 

 

Привърженик на Ливърпул бил настанен в семейния сектор сред феновете на Сити, а при един от головете на мърсисайдци се израдвал бурно, заради което получил няколко удара, след което бил изведен с полиция извън стадиона, съобщи "Сън".

 

Liverpool fans fighting Man City fans tonight in the home end...#MCILIV #UCL pic.twitter.com/e6gJCiO0oE

— BenchWarmers (@BeWarmers) April 10, 2018



 

 

 

Източник: Sportal.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.