Предаването "Господари на ефира" стана на 15 години. По този повод водещите бяха в увеличен състав. Мария Игнатова, Румен Угрински, Малин Кръстев, Ненчо Балабанов и Герасим Георгиев-Геро откриха празничното предаване с много усмивки, настроение и шеги.
Скъпи приятели, 15 години са повече три петгодишни мандата, в който държим властта в ефира.
Започнахме четвъртия мандат, благодарение на това, че ни гласувате доверие.
Благодарим ви!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!