Честит 15-ти рожден ден на "Господари на ефира"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.04.2018 19:15
172
0

Предаването "Господари на ефира" стана на 15 години. По този повод водещите бяха в увеличен състав. Мария Игнатова, Румен Угрински, Малин Кръстев, Ненчо Балабанов и Герасим Георгиев-Геро откриха празничното предаване с много усмивки, настроение и шеги.

 

 

Скъпи приятели, 15 години са повече три петгодишни мандата, в който държим властта в ефира.

 

Започнахме четвъртия мандат, благодарение на това, че ни гласувате доверие.

 

Благодарим ви!

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.