Динко от Ямбол и Луна се обиждат с люти епитети

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.11.2017 14:40
163
0

В къщата на Биг Брадър се хранят с обиди на корем.

 

 

В рубриката ни Хранилка сме направили меню от най-вкусните обиди, от които похапнаха съквартирантите.

 

 

Първата порция е за Динко, поднася му я Луна. Той ще отвърне с още помия.

 

 

Да им е сладко.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.