В къщата на Биг Брадър се хранят с обиди на корем.
В рубриката ни Хранилка сме направили меню от най-вкусните обиди, от които похапнаха съквартирантите.
Първата порция е за Динко, поднася му я Луна. Той ще отвърне с още помия.
Да им е сладко.
В къщата на Биг Брадър се хранят с обиди на корем.
В рубриката ни Хранилка сме направили меню от най-вкусните обиди, от които похапнаха съквартирантите.
Първата порция е за Динко, поднася му я Луна. Той ще отвърне с още помия.
Да им е сладко.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!