Авария при строежа на третия лъч на метрото наложи хората от подлеза на бул. "България" и "Академик Гешов" да бъдат евакуирани.
Полицията е отцепила района, част от подлеза остава затворена, съобщи Нова тв. Причината е напукана витрина при строителните работи.
На мястото има поне дузина полицейски екипа, екипи на Гражданска защита, на Контрол на автомобилния транспорт и аварийно-спасителни екипи.
Източник: Offnews.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!