Евакуираха подлез в София, заради авария при строежа на метрото

Евакуираха подлез в София, заради авария при строежа на метрото

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.12.2017 12:36
141
0

Авария при строежа на третия лъч на метрото наложи хората от подлеза на бул. "България" и "Академик Гешов" да бъдат евакуирани.

 

 

Полицията е отцепила района, част от подлеза остава затворена, съобщи Нова тв. Причината е напукана витрина при строителните работи. 

 

На мястото има поне дузина полицейски екипа, екипи на Гражданска защита, на Контрол на автомобилния транспорт и аварийно-спасителни екипи.

 

Източник: Offnews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.