В сериала "Остатъци" попадаме в британски град и по-точно в нощен бар, където се говори за българското вино.
NAЙS, A ?! ЗА ЦЕНИТЕЛИ НА ЯПОНСКА АНИМАЦИЯ ПО КОМИКСИ "МАНГА"
В сериала "Остатъци" попадаме в британски град и по-точно в нощен бар, където се говори за българското вино.
NAЙS, A ?! ЗА ЦЕНИТЕЛИ НА ЯПОНСКА АНИМАЦИЯ ПО КОМИКСИ "МАНГА"
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!