Говорят майката и бабата на една от шестте жертви в Нови Искър (видео)

Говорят майката и бабата на една от шестте жертви в Нови Искър (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.01.2018 9:13
131
0

Може би Неделчо и Кети са били замесени в нещо. И заради тях са убили и децата". Това заяви пред Нова телевизия майката на една от жертвите на шесторното убийство в Нови Искър.

 


18-годишният Боби беше застрелян в дома на приятелката си Нанси, заедно с цялото й семейство.

 

НАМЕРИХА ТЯЛОТО НА КЕТИ ОТ НОВИ ИСКЪР В КЛАДЕНЕЦ

 

"Бяхме се разбрали да се чуем в полунощ. Когато му се обадих, телефонът му даваше свободно и след това ми беше затворено. После пак го набрах и пак ми затвориха. После телефонът беше изключен", разказа Стефка за фаталната нощ.


Тя разкри, че Боби е трябвало да бъде на друго място, за да празнува Нова година, но в последния момент е решил да остане в дома на 16-годишната Нанси.


Бабата на Боби споделя, че тя първа разбира за случилото се. "Искаме справедливост", допълни майката на убитото момче. 
 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.