Хлапета пеят в метрото (ВИДЕО)

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
24.07.2019 22:04
60
0

Група от няколко седем момчета изнася кратко представление, докато пътува в метрото в София. То е записано на видео и публикувано във фейсбук-групата "Забелязано в София". Записът е озаглавен "Оркестър месо". Хлапетата правят кратко, но съдържателно представление със забавна хореография. 

 

Източник: Фейсбук

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.