Хранилка: Съквартирантите на Биг Брадър яко се нахраниха един друг

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.11.2017 20:52
121
0

Нашата Хранилка започва с обидите, които си размениха съквартирантите в къщата на каубойския Биг Брадър. Луна така поля останалите с помия, че за малко да ги задави.

 

 

Второто място е за връщане на обидите по ямболски, където Динко се изявява с пълна сила.

 

Фънки също поднесе ястие на Луна, като при него преобладаваще свинското.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.