Христо Стоичков към испанския вицепремиер: Къде и за какво да ме съдиш, ма госпожо?

Христо Стоичков към испанския вицепремиер: Къде и за какво да ме съдиш, ма госпожо?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.10.2017 7:58
75
0

Христо Стоичков е категоричен, че няма да се извини на испанския вицепремиер Сорая Саенс де Санта за обидните реплики след референдума в Каталуния. Той поиска оставката й заради намесата на полицията, а тя от своя страна обяви, че ще го съди.

 

ВИЦЕПРЕМИЕРЪТ НА ИСПАНИЯ ЗАПЛАШИ СЪС СЪД СТОИЧКОВ (ВИДЕО)


“Испанците си правят каквото си искат и тая тръгнала да ми говори, че щяла да ме съди. Къде и за какво да ме съдиш, ма госпожо? Че има кръв? Че има насилие, хората видяха за какво става въпрос - каква си и що си и твоето правителство. Също ще защитя и други провинции в Испания, където има насилие. Ама това е съвсем нормално. Как да й се извиня? За кое? Че има кръв и насилие, че има проблеми с хората ли? За това няма шанс да се извиня, ама никакъв шанс. А това, че нашето министерство или нашата управа нещо им е хрумнало днес да излязат и да кажат, че България застава зад Испания и показва червен картон на Христо Стоичков, мен това въобще не ме притеснява. Винаги съм играл за България и на едната ми ръка е било българското знаме, а дали на другата ще сложа това на Каталуня, зависи само от мен”, заяви Христо Стоичков по повод предложението на МВнР правителството да го освободи като почетен консул в Испания.

 

Източник: sportal.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.