Как да ядем, без да имаме проблеми после?

Как да ядем, без да имаме проблеми после?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.12.2017 13:30
118
0

Обикновено покрай празници хората масово се отдават на ядене. Може ли да започнем и приключим празниците с еднаква фигура или това е мисия невъзможна? Отговор дава диетологът проф. Божидар Попов.

 

[embed]www.vbox7.com/play:598d5e186e[/embed]

 

„Това зависи от волята на хората. Много преекспонираме тези семейни празници. Свързваме ги с богата трапеза и голямо изобилие и сякаш духовното се е загубило”, на мнение е проф. Попов. По думите му много хора не си дават сметка, че алкохолът е много по-калоричен от храната.

 

По думите му преди всичко е важна мярката. Хубаво е да се внимава с месото и яйцата.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.