Обикновено покрай празници хората масово се отдават на ядене. Може ли да започнем и приключим празниците с еднаква фигура или това е мисия невъзможна? Отговор дава диетологът проф. Божидар Попов.
[embed]www.vbox7.com/play:598d5e186e[/embed]
„Това зависи от волята на хората. Много преекспонираме тези семейни празници. Свързваме ги с богата трапеза и голямо изобилие и сякаш духовното се е загубило”, на мнение е проф. Попов. По думите му много хора не си дават сметка, че алкохолът е много по-калоричен от храната.
По думите му преди всичко е важна мярката. Хубаво е да се внимава с месото и яйцата.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!