Тази снимка е направена на бул. Дондуков на 10 декември. Снегоринът е минал по шосето и е почистил, но това се е отразило доста зле на велоалеята.
Снимката се появи в социалните мрежи, като човекът допълва следното:
"Искам да допълня, че водачът на снегорина не е виновен, тъй като разделителите не са добре укрепени.
Подчертавам също, че снимката не е поставена с политическа цел. Явно фирмата толкова си може"

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!