Над 300 хил. лева са откраднати при въоръжен обир на инкасо автомобил в Плевен

Над 300 хил. лева са откраднати при въоръжен обир на инкасо автомобил в Плевен

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
29.03.2018 7:41
99
0

Въоръжени мъже са обрали инкасо автомобил на известна верига хипермаркети, като са задигнали над 300 000 лв, съобщава БНР. Инцидентът е станал снощи в момента, в който охранителите са прибирали оборота от един от магазините в Плевен.

 


Нападателите са били въоръжени. Те са нападнали и са пребили един от охранителните, след което са откраднали част от сумата, която се е намирала в автомобила – около 330 хил. лева.


В момента полицията издирва извършителите. Случаят се разследва.

 

Източник: Segabg.com

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.