Площадка в софийския квартал "Младост" остана зарината с боклук след детски рожден ден (видео)

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
03.10.2019 13:00
90
0

Наш зрител ни изпрати възмутително видео, заснето в столичния квартал "Младост 1", в което се вижда детска площадка, оставена в плачевно състояние след празнуване на детски рожден ден. 

 

Милите домакини на празника находчиво са организирали партито в междублоковото пространство, след което са си тръгнали по живо по здраво, без да си направят труда да съберат разпръснатите конфети и други увеселителни атрибути след себе си. Резултатът - грозна гледка и пластмасов боклук там, където постоянно играят децата от всички околни блокове. 

 

Събитието се е състояло зад блок 66 в "Младост 1". Ако някой от организаторите на празненството се разпознае сам, моля да слезе и да почисти свинщината, която е оставил! Иначе просто не ни се мисли какво ново поколение възпитават подобни родители. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.