Наш зрител ни изпрати възмутително видео, заснето в столичния квартал "Младост 1", в което се вижда детска площадка, оставена в плачевно състояние след празнуване на детски рожден ден.
Милите домакини на празника находчиво са организирали партито в междублоковото пространство, след което са си тръгнали по живо по здраво, без да си направят труда да съберат разпръснатите конфети и други увеселителни атрибути след себе си. Резултатът - грозна гледка и пластмасов боклук там, където постоянно играят децата от всички околни блокове.
Събитието се е състояло зад блок 66 в "Младост 1". Ако някой от организаторите на празненството се разпознае сам, моля да слезе и да почисти свинщината, която е оставил! Иначе просто не ни се мисли какво ново поколение възпитават подобни родители.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!