Пожар е избухнал в ресторант “България” в Павел Баня. В оздравителния комплекс на “Профилактика, рехабилитация и отдих” ЕАД има настанени стотици туристи, пациенти и трудноподвижни хора. Вероятна причина за пожара е мазнина, попаднала в отдушника на ресторанта, и подпалила изолацията на сградата.

В момента няколко противопожарни екипа са на мястото и се борят с пламъците. Вероятно няма да се наложи евакуация на настанените в почивната база.
Източник: БГНЕС
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!