Празнично меле между група мъже, облечени като Дядо Коледа

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.12.2017 11:50
157
0

Победител в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си е мелето между няколко мъже облечени като Дядо Коледа.

 

 

Може би имат само една Снежанка и не могат да си я разделят. Възможно е също да са членове на боен клуб и това им е коледното парти?! 

 

Гледаме и не вярваме на коледния им дух.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.