Победител в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си е мелето между няколко мъже облечени като Дядо Коледа.
Може би имат само една Снежанка и не могат да си я разделят. Възможно е също да са членове на боен клуб и това им е коледното парти?!
Гледаме и не вярваме на коледния им дух.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!