Рачков и Зуека имат нужда от релаксация и затова отпускат с "Шушана". Рачков е научил песента и тормози Зуека като му я пее на ухо.
Той обаче хич не е доволен.
Според Зуека Шушана е нещо, което се лекува с антибиотик, но дали има лекарство за епидемията "Шушана", вижте ТУК!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!