Рачков свири "Despacito" в студиото, събира по 5 лева

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
29.12.2017 12:19
136
0

Ако всеки малко по-хитър човек може да свири на плейбек на улицата и така да залъгва хората, то и нашият водещ Димитър Рачков може да го прави и то в студиото.

 

 

За да ви покаже на какво е способен събира по 5 лева.

 

Репертоарът му е по-добър даже от на уличния цигулар, който прибира пари от случайни минувачи, без да изсвири нито нота.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.