Съмнителни дъвки пратиха 4 деца от 78-o училище „Христо Смирненски” в Банкя в спешния токсикологичен кабинет на "Пирогов”. Има съмнения, че въпросните дъвки са с изтекъл срок на годност и са натровили децата.
Те са получили дъвките от свой съученик. Децата са контактни и са на крак, провеждат им се серия от изследвания, съобщиха от лечебното заведение, цитирани от offnews.bg.
От болницата обаче заявиха, че на този етап не могат да дадат повече информация за състоянието им.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!