Страхотен Григор се класира за финала в Лондон (видео)

Страхотен Григор се класира за финала в Лондон (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.11.2017 21:34
130
0

Григор Димитров надви американеца Джак Сок във втория полуфинал на Финалния турнир на ATP в Лондон. Истинската сензация дойде във втория сет, когато Гришо поведе с 6:0.

 

Притежаващият мощен сервис Сок не бе особено удобен съперник за Григор. Българинът има 3 загуби от 4 мача срещу представителя на САЩ. За последно двамата се срещнаха на "Мастърс"-а в Индиън Уелс тази година - 3:6, 6:3, 7:6 (7) за американеца.
 

Гришо ще играе утре от 20,00 часа наше време на финала с белгиеца Давид Гофен, който надви по-рано днес шесткратния щампион Роджър Федерер. Припомняме, че Григор помете Гофен в груповата фаза с 6:0, 6:2.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.