Наша зрителка ни изпрати снимки, за да покаже какво се е случило с автомобила ѝ, след паркиране на зелена зона в София.

При излизане от паркомястото, под натиска на гумите, една от тротоарните плочки се надига, подпира предната броня и в крайна сметка буквално я откъсва от мястото ѝ.

Въпросът тук е - поема ли общината отговорност за некачествената услуга „зелена зона”, която предлага, или е способна единствено да прибира таксите за паркиране?

В случая зелената зона се е оказала направо златна!

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!