Жена загина заради селфи

Жена загина заради селфи

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.12.2017 14:23
76
0

40-годишна жена е загинала след падане от виадукта край "Витиня" при опит за селфи в петък следобед, съобщиха за Дарик от МВР.

 

СЕЛФИ С ГОСПОДАРИТЕ РЕШАВА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ

 


По първоначална информация жената е била със съпруга си, като двамата за пътували за Варна.

 


На място са пристигнали полицейски екипи, които извършват оглед.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.