40-годишна жена е загинала след падане от виадукта край "Витиня" при опит за селфи в петък следобед, съобщиха за Дарик от МВР.
СЕЛФИ С ГОСПОДАРИТЕ РЕШАВА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ
По първоначална информация жената е била със съпруга си, като двамата за пътували за Варна.
На място са пристигнали полицейски екипи, които извършват оглед.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!