Журналистите от BiT протестират, новият шеф не им платил заплатите

Журналистите от BiT протестират, новият шеф не им платил заплатите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.03.2018 14:58
105
0

Журналистите от BiT са в момента в телевизията за насрочена среща с новия собственик Мирослав Янев, който обаче не се е явил, съобщиха разгневени колеги. В офиса се събрали 100 човека от всички предавания, които бяха спрени преди няколко седмици с аргумент, че се подготвя нова програмна схема. За пореден път ни разкарва.

 

Първо изместиха часа на срещата за по-ранен - събрахме се, след това ни казаха, че г-н Янев пътува, а след това - че му е станало зле и е в болница, да дойдем утре в 10, разказа колежка от BiT. Журналистите от медията подготвят официално отворено писмо, в което протестират, че последно са получили аванс за месец януари.

 

 

Източник: 24chasa.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.