Журналистите от BiT са в момента в телевизията за насрочена среща с новия собственик Мирослав Янев, който обаче не се е явил, съобщиха разгневени колеги. В офиса се събрали 100 човека от всички предавания, които бяха спрени преди няколко седмици с аргумент, че се подготвя нова програмна схема. За пореден път ни разкарва.
Първо изместиха часа на срещата за по-ранен - събрахме се, след това ни казаха, че г-н Янев пътува, а след това - че му е станало зле и е в болница, да дойдем утре в 10, разказа колежка от BiT. Журналистите от медията подготвят официално отворено писмо, в което протестират, че последно са получили аванс за месец януари.
Източник: 24chasa.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!