Скъпи приятели, наскоро при трагичен инцидент загина 16-годишно момче, след като стъпи върху шахта, по която тече ток. Чухме оправдания, обещания и прехвърляне на топката от доста институции – община, енергоразпределително дружество, болница, министерство и районен кмет.
Репортерът ни Виктория Симеонова и операторът Йохан Вирт се разходиха по столичните улици и само за 2 часа видяха 40 опасни жици – а колко ли още остават скрити от десетките служители на Столичния инспекторат?
Изпращайте ни снимки и видеоклипове от подобни опасности само на gospodari.com и на телефон *3333.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!