Арестуваха катаджия с 36 000 лева подкуп

Арестуваха катаджия с 36 000 лева подкуп

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
29.09.2017 7:29
69
0

Служител на Столичната пътна полиция е задържан с 36 000 лева подкуп. Парите той поискал от свой познат предприемач като откуп, съобщава Нова телевизия.

 

 

Изнудваният Дамян Христов се оплакал на полицая, че му откраднали багер и още една тежка машина. Катаджията Венцислав Евтимов предложил помощта си, но срещу рушвет от 36 000 лева.

 

Христов се съгласил да даде парите, но сигнализирал и в полицията. Евтимов е в ареста за 72 часа. Той работи в КАТ от 2004 г.

 

Това е вторият откуп, искан от Дамян Христов. През лятото му откраднали и камион. Тогава платил 10 000 лева.

 

източник: Offnews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.