Разстройва ни демонизирането на цялата система за прием на деца в яслите и детските градини. Говори се за схеми, без да има доказателства и факти. С тези думи заместник-кметът на София Тодор Чобанов коментира по Би Ти Ви серията от материали по темата на телевизията.
Той допълни, че проверки за евентуални нарушения се правят ежедневно. Чобанов каза, че при съмнения за здрави деца, които са приети като хронично болни, се подават сигнали на регионалните здравни инспекторати. До момента нито едно от съмненията не се е потвърдило.
Източник: Dnevnik.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!