Демонизирането на цялата система за яслите и градините ни разстройва, обяви заместник-кмет на София

Демонизирането на цялата система за яслите и градините ни разстройва, обяви заместник-кмет на София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.01.2018 9:03
92
0

Разстройва ни демонизирането на цялата система за прием на деца в яслите и детските градини. Говори се за схеми, без да има доказателства и факти. С тези думи заместник-кметът на София Тодор Чобанов коментира по Би Ти Ви серията от материали по темата на телевизията.

 

 

 

Той допълни, че проверки за евентуални нарушения се правят ежедневно. Чобанов каза, че при съмнения за здрави деца, които са приети като хронично болни, се подават сигнали на регионалните здравни инспекторати. До момента нито едно от съмненията не се е потвърдило.

 

Източник: Dnevnik.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.