Футболно пресаташе се оплаква, че е пребит от кмета на Симитли

Футболно пресаташе се оплаква, че е пребит от кмета на Симитли

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.02.2018 14:12
159
0

Пресаташето на футболен клуб "Пирин" (Благоевград) Велислав Елезов е подал жалба в полицията срещу кмета на Симитли и бивш футболен рефер Апостол Апостолов, който го е набил. Това твърди самият Елезов във Фейсбук. Инцидентът е станал по време на мача "Септември" (Симитли) - "Ботев" (Ихтиман), игран в село Крупник и завършил 1:0. Елезов е и администратор на "Пирин".

Ето и съобщението му без редакторска намеса:

"Току що входирах в полицията жалба срещу нещото Апостол Апостолов – кмет на община Симитли. Вчера, по време на футболен мач на селския стадион в Крупник, ми бе нанесен побой от това. То бе видимо неадекватно и неконтролируемо. То ме нападна в гръб със зверски шут, а след това ми нанесе и удари по главата. То ми счупи и двата лични телефона, като с единия точно в този момент водех разговор със съпругата си. 

На деянието му бяха свидетели десетки хора, като никой не понечи да възпре нещото. 

То ме заплаши с половите си органи, заплаши ме още с изпочупване на мои органи. 

То ме е заплашвало друг път, но никога не било така озверяло и неконтролируемо.

То няма причина, защото не го познавам лично, тъй като аз се познавам само с хора и личности.

То вече излъга, че не е извършило и присъствало на въпросната агресия и посегателство върху личността ми. 

За разлика от него – аз съм личност. И като такава ще преследвам с човешки средства това нещо до дупка.

Ще търся справедливост."

 

 

Източник: Segabg.com

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.