Григор Димитров игра тенис с холивудската звезда Джейми Фокс (видео)

Григор Димитров игра тенис с холивудската звезда Джейми Фокс (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.12.2017 9:51
74
0

По време на страхотната седмица на Бахамите Григор Димитров имаше възможност да поиграе тенис с куп интересни личности, а сред тях се оказа и холивудската знаменитост Джейми Фокс.

 

 

Един от най-популярните актьори в световен мащаб бе сред участниците в благотворителния турнир "Некер Къп", организиран от Сър Ричард Брансън. Самият Брансън се похвали, че е играл в тандем с Григор срещу Фокс и бившия №2 в света Томи Хаас.

 

https://gong.bg/tenis/maje/multimedia/gallery/yellow/grigor-poigra-tenis-i-s-goliama-holivudska-zvezda-461448

 

Резултатът от двубоя остана неизвестен, но самият актьор публикува обща снимка след мача.

 

Иначе слънчевите дни на курорта Баха Мар приключиха и Димитров се насочи към Лондон, където отново е в компанията на приятелката си Никол Шерцингер.

 

Източник: Gong.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.