Как изглеждат софийските улици от купето на колата (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.02.2018 10:48
93
0

Наш зрител ни изпрати интересно видео, заснето в софийския кв. "Надежда". Авторът на видеото снима улиците и маневрите си от купето на колата с цел да покаже в какво състояние е пътната мрежа.

 

 

 

Клипът е качен и в социалната мрежа, където хората съветват да се карат не коли, а луноходи.

 

 

""

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.