Наш зрител ни изпрати интересно видео, заснето в софийския кв. "Надежда". Авторът на видеото снима улиците и маневрите си от купето на колата с цел да покаже в какво състояние е пътната мрежа.
Клипът е качен и в социалната мрежа, където хората съветват да се карат не коли, а луноходи.

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!