15-годишно момче е нападнало с нож 46-годишна жена от Дупница. Жената е с опасност за живота, съобщиха от полицията в Кюстендил.
Инцидентът е станал снощи, около 22:30 ч. в кв. „Горна махала“. Младежът е задържан от полицията като заподозрян за грабеж. Жертвата на нападението е настанена в столична болница с множество травми - както от удари, така и от наранявания с нож, и е с опасност за живота, пише Дарик.
Продължават процесуално-следствените действия по случая, уведомен е дежурен прокурор.
Започнато е досъдебно производство.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!