Мъж открадна Оскара на най-добрата актриса (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.03.2018 10:29
103
0

Мъж бе арестуван, защото открадна наградата "Оскар" за най-добра актриса на Франсис Макдорманд. Тери Брайънт на 47 годни бе задържан снощи, в деня на раздаването на най-престижните отличия в света на киното.

 

Полицията съобщи, че той е откраднал скъпоценната статуетка на парти след церемонията. Крадецът бил спипан от фотограф на място. Статуетката е върната на Макдорманд, която казала на охраната да пусне мъжа.

 

Брайънт обаче бил арестуван, като за освобождаването му е определена гаранция от 20 000 долара. Франсис Макдорманд получи "Оскар" за най-добра актриса за ролята си във филма "Три билборда извън града".

 

 

""

 

Източник: Vesti.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.