Момичета нападнаха контрольор на градския транспорт в София

Момичета нападнаха контрольор на градския транспорт в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.10.2017 13:34
107
0

Контрольор от столичния градски транспорт е бил пребит тази сутрин от три момичета.
 

 

От Центъра за градска мобилност посочиха, че случката се разиграла на спирка "Военна академия". 
 

Побойничките пътували в автобус 213 без билети и проверяващите ги свалили от превозното средство. След разправия, момичетата си тръгнали, но броени минути по-късно се върнали и нанесли удари върху контрольора Георги Богданов.


Колежките, които били с него не успели да му помогнат. Мъжът е със синини по лицето.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.