Очаквайте: Какво се случва със самотната майка, принуждавана да остави детето си в приемно семейство

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
29.03.2018 10:19
109
0

„Господари на ефира” продължават да следят случая с младата майка, склонявана да остави детето си в приемно семейство.

 

 

В днешното предаване ще ви покажем какво се случва с младата майка, както и какво коментира Емил Тодоров, директор дирекция „Закрила на детето” в агенция за Социално подпомагане към МТСП.

 

В поредица от репортажи ви показахме как социална работничка се опитва да убеди самотната майка да остави три месечното си бебе на грижите на приемно семейство. Репортерът ни Дани Йорданов се срещна с директора на Социално подпомагане, район Сердика Йордан Вълов, както и със социалната работничка Петя Василева, за да получи коментар за този абсурден случай. За съжаление, не получихме никакъв адекватен отговор.

 

Екипът на „Господарите” продължава да следи случая и да търси отговори защо се стига до такива абсурдни ситуации.

 

Не пропускайте да гледате „Господари на ефира”, днес от 23:00ч., по NOVA. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.